Luni

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 10:00

Plimbare

10:30 - 11:00

Muzica

11:00 - 11:30

Dezvoltarea vorbirii

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Plimbare

16:30 - 17:00

Jocuri didactice

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 10:00

Plimbarea

10:00 - 10:30

Desenul

10:30 - 11:00

Fitness

11:00 - 12:00

Jocuri didactice

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Camera salina

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 10:00

Plimbarea

10:00 - 10:30

Modelare

11:00 - 11:30

Camera salina

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Logoped

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

10:30 - 11:00

Muzica

11:00 - 11:30

Jocuri didactice

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustarea

15:30 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Camera salina

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 10:00

Plimbarea

10:00 - 10:30

Aplicație

10.30 - 11.00

Fitness

11:00 - 11:30

Camera salina

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15.00 - 15.15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustarea

15:30 - 16:00

Jocuri educative

16:00 - 16:30

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 9:50

Plimbarea

9:50- 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:00 - 10:30

Fitness

11:00 - 11:30

Dezvoltarea vorbirii

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 – 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 – 15:00

Somnul

15:00 – 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustarea

15:30 - 16:00

Jocuri didactice

16:00 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Camera salina

17:00 – 17:30

Cina

17:30 – 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 9:50

Plimbarea

9:50 - 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:00 - 10:30

Desenul

11:00 - 11:30

Camera salina

11:30 - 12:00

Muzica

12:00 – 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 – 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 – 15:30

Gustare

16:00 – 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Logoped

17:00 – 17:30

Cina

17:30 – 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 09:50

Plimbarea

09:50 - 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:15 - 10:30

Fitness

11:00 - 11:30

Muzica

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri didactice

16:30 - 17:00

Plimbarea

16:30 - 17:00

Camera salina

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 9:50

Plimbarea

9:50 - 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:00 - 10:30

Modelare

11:00 - 11:30

Camera salina

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:10 - 15:30

Gustare

16:00 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Logoped

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

09:00- 09:50

Plimbarea

09:50 - 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:00 - 11:30

Aplicatie

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri de dezvoltare

16:00 - 16:30

Plimbarea

17:00 - 17:3

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Yoga

9:30- 10:00

Matematica

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30- 11:00

Modelare

11:00- 11:30

Muzica

11:30- 12:00

Jocuri

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Plimbarea

16:00 - 17:00

Jocuri de dezvoltare

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 09:30

Limba română

09:30 - 10:00

Fitness

10:00 - 10:30

Plimbarea

11:00 - 11:30

Desenul

11:30 - 12:00

Limba engleză

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 09:30

Matematica

09:30 - 10:00

Dezvoltarea vorbirii

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30 - 11:00

Literatură

11:00 - 11:30

Jocuri didactice

11:30 - 12:00

Limba engleză

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Plimbarea

16:00 - 16:30

Logoped

16:30 - 17:00

Dansuri

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Yoga

9:30 - 10:00

Diploma

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30 - 11:00

Lumea care ne înconjoară

11:00 - 11:30

Muzica

11:30 - 12:00

Limba engleză

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Plimbarea

16:30 - 17:00

Jocuri educative

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Limba română

9:30 - 10:00

Fitness

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30 - 11:00

Diploma

11:00 - 11:30

Aplicație

11:30 - 12:00

Jocuri

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Fitness

10:00 - 10:30

Limba rusă

10:30- 11:00

Limba engleză

11:00 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Jocuri de dezvoltare

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 9:30

Plimbarea

9:30 - 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:00 - 10:30

Yoga

10:30 - 11:00

Matematica

11:00 - 11:30

Camera salina

11:30 - 12:00

Jocuri didactice

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri de dezvoltare

16:00 - 16:30

Desenul

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 9:30

Plimbarea

9:30 - 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:00 - 10:30

Limba rusă

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 11:30

Scrisul

11:30 - 12:00

Muzica

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Dansuri

16:00 - 16:30

Logoped

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 9:30

Plimbarea

9:30- 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:00 - 10:30

Yoga

10:30 - 11:00

Matematica

11:00 - 11:30

Camera salina

11:30 - 12:00

Aplicatie

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Jocuri de dezvoltare

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru plimbare

9:00 - 9:30

Plimbarea

9:30 - 10:00

Pregătirea pentru activitați

10:00 - 10:30

Literatura artistică

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 12:00

Lumea care ne înconjoară

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri de dezvoltare

16:00 - 16:30

Muzica

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Limba română

9:30 - 10:00

Fitness

10:00 - 10:30

Modelare

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Muzica

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

12:30 - 15:00

Trezirea, Gimnastica

15:15- 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri de dezvoltare

16:00- 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Diploma

9:30 - 10:00

Yoga

10:00 - 10:30

Matematica

10:30 - 11:00

Desenul

11:00 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

16:00 - 16:30

Dansuri

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Limba română

9:30 - 10:00

Fitness

10:00 - 10:30

Jocuri didactice

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 11:45

Plimbarea

11:45 - 12:00

Lumea care ne înconjoară

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Logoped

16:00 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

9:30 - 10:00

Yoga

10:00 - 10:30

Matematica

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 11:45

Plimbarea

11:45 - 12:00

Muzica

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

16:00 - 16:30

Dansuri

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Literatura artistică

9:30 - 10:00

Joacă

10:00 - 10:30

Aplicatie

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregatirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri de dezvoltare

16:00 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Matematica

9:30 - 10:00

Yoga

10:00 - 11:00

Plimbarea

11:00 - 11:30

Modelare

11:30 - 12:00

Limba engleză

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

16:00 - 16:30

Jocuri de dezvoltare

16:30 - 17:00

Plimbarea, jocuri

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Fitness

9:30 - 10:00

Limba rusă

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 11:30

Muzica

11:30 - 12:00

Jocuri

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00- 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Pregătirea pentru activitați

16:00 - 16:30

Logoped

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

9:30 - 10:00

Yoga

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30 - 11:00

Scrisul

11:00- 11:30

Limba engleză

11:30 - 12:00

Desenul

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Pregătirea pentru activitați

16:00 - 16:30

Dansuri

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:20

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Literatura artistică

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30 - 11:00

Matematica

11:00 - 11:30

Lumea care ne înconjoară

11:30 - 12:00

Jocuri didactice

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Pregătirea pentru activitați

16:00 - 16:30

Logoped

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 815

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Fitness

9:30 - 10:00

Limba rusă

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 11:30

Jocuri de dezvoltare

11:30 - 12:00

Aplicatie

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Muzica

16:00 - 16:30

Pregătirea pentru plimbare

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

9:30 - 10:00

Limba rusă

10:00 - 10:30

Yoga

10:30 - 11:00

Scrisul

11:00 - 11:30

Limba engleză

11:30 - 12:00

Plimbare

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 – 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Plimbare

16:30 - 17:00

Logoped

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50- 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Matematica

9:30 - 10:30

Modelare

10:30 - 11:00

Fitness

11:00 - 11:30

Limba engleză

11:30 - 12:00

Plimbare

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Dansuri

16:30 - 17:00

Plimbare

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15- 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Lumea care ne înconjoară

9:30 - 10:00

Limba rusă

10:00 - 10:30

Yoga

10:30 - 11:00

Muzica

11:00 - 12:00

Plimbare

12:00 - 12:30

Prînzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 – 16:30

Plimbare

16:30 – 17:00

Logoped

17:00 – 17:30

Cina

17:30 – 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Jocuri didactice

9:30 - 10:00

Desenul

10:00 - 10:30

Matematica

10:30 - 11:00

Aplicatie

11:00 - 11:30

Limba engleză

11:30 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Dansuri

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 – 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:15

Primirea copiilor

8:15 - 8:30

Gimnastică

8:30 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Literatura artistică

9:30 - 10:00

Scrisul

10:00 - 10:30

Jocuri de dezvoltare

10:30 - 11:00

Fitness

11:00 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 – 15:00

Somnul

15:00 – 15:15

Trezirea, Gimnastica

15:15 – 15:30

Gustare

15:30 – 16:30

Plimbarea

16:30 – 17:00

Muzica

17:00 – 17:30

Cina

17:30 – 18:00

Plimbarea, plecarea acasă